POKAZY

Pokaz stand-up

Specjalnie przygotowany i przedstawiony w profesjonalny sposób magiczny stand - up, który trwa około 35 minut. Jest to połączenie kabaretu ze sztuką iluzji. Program może być przedstawiony w wersji: familijnej /dla dzieci /dla dorosłych / biznesowej. Magiczna podróż jest niezwykłą przygodą, w której główni bohaterowie uroczystości zabrani są w świat czarów. Przez cały czas trwania pokazu, goście pomagają w numerach wykonywanych przez iluzjonistę, sami stając się częścią pokazu. Ciągła interakcja z widownią oraz starannie dobrane efekty sprawiają, że w głowach widzów na długo pozostają niezapomniane wspomnienia. Na życzenie klienta, możliwe jest lokowanie produktu w magicznej otoczce.
Pokaz idealny na: wydarzenia hotelowe, wesela, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, komunie, urodziny, bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe i inne specjalne uroczystości.

Pokaz Close-up

Magia na wyciągnięcie ręki, tuż "pod nosem" widza. Iluzjonista chodzi od stolika do stolika zabawiając gości. Każdy może zajrzeć do przysłowiowego rękawa iluzjonisty. W sztuczkach wykorzystywane są karty oraz małe przedmioty takie jak monety, a także rzeczy będące własnością widzów. Uczestnicy pokazu, po "małych cudach" zawsze otrzymują różnego rodzaju pamiątki, które na długo będą im przypominać o przeżytych niezwykłych chwilach.

Ten rodzaj występu posiada wiele zalet takich jak:
- każdy zainteresowany jest częścią występu;

- występ ma uniwersalną a zarazem niezobowiązującą formę, nie wymaga rozbudowanych urządzeń nagłaśniających, łatwo łączy się z innymi atrakcjami;

- zachwyca widzów ze względu na możliwość oglądania magii tak blisko jak tylko chcą!

- goście czują się wyjątkowo, gdy posiadają rozrywkę skierowaną bezpośrednio do nich, specjalnie dla nich, w ich własnej strefie komfortu!

Na życzenie klienta, możliwe jest lokowanie produktu w magiczny sposób.

Pokaz idealny na: wydarzenia hotelowe, wesela, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, komunie, urodziny, bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe i inne specjalne uroczystości.

Pokaz Dla Dzieci

Jest to specjalnie przygotowany program dla dzieci, który trwa ok. 30-40 minut. "Magiczna podróż" jest niezwykłą przygodą, w której najmłodsi zabrani są w świat magii i czarów. Mali pomocnicy często pomagają nie tylko w niezwykłych numerach wykonywanych przez iluzjonistę, ale nawet sami momentami stają się prawdziwymi czarodziejami. Efekty są tak dobrane, aby na długo pozostały magiczne wspomnienia.
Pokaz idealny na: urodziny, komunie, imprezy w przedszkolach, festyny oraz imprezy okolicznościowe.

Warsztaty dla Dzieci

Podczas warsztatów iluzji, Daniel będzie uczył prostych, ale zarazem bardzo efektownych sztuczek. Krok po kroku zademonstruje, a następnie zdradzi sekrety sztuk magicznych. Po krótkim treningu każdy uczestnik warsztatów będzie w stanie powtórzyć zaprezentowane triki, by później móc stworzyć swój własny, krótki pokaz iluzji. Efekty są tak dobrane, że nie wymagają kupowania specjalnych rekwizytów do ich zaprezentowania. Czas trwania ok. 30 – 60 minut.
Warsztaty iluzji są świetnym uzupełnieniem poprzednich rodzajów występów Daniela.

 

Daniel Jedynak

+48 792 198 909

daniel-jedynak@wp.pl